Asusova H110M matična ploča je u microATX izvedbi dok kućište može udomiti i ATX ploče, no možda će vam taj višak prostora dobro doći jednog dana kada se odlučite na nadogradnje.
Ugrađeni i3-6300 procesor je solidan izbor u ovom cjenovnom razredu, a kako je slabijeg TDP-a, pa tako i slabijeg zagrijavanja nije nas previše smetalo što ni ovdje nema ispušnog ventilatora. Performanse su i ovdje u prvom planu, a za njih je opet zadužena grafička kartica GTX1060, no s upola manje RAM memorije u odnosu na veću Krypton konfiguraciju, 3 GB. Time smo došli do granice dostupnog VRAM-a kada smo pogurali draw distance u GTA V do maksimuma, no ako bismo ignorirali limite ili ih pak poštivali ne bismo primijetili nikakve razlike u benchmark rezultatima. Za pohranu, kao i u većem Kryptonu zadužena je kombinacija SSD-a i HDD-a s jednakih 120 GB odnosno 1 TB kapaciteta. Sve se napaja preko Antecovog 500 W napajanja koje se možda u ovom slučaju čini i pomalo prejakim, no njegovo opterećenje bi se trebalo svesti na nisku razinu, čime se naravno povećava dugovječnost.
U kućištu smo primijetili nešto neuredniji cable management koji dodatno oslabljuje airflow kroz kućište pa tu vidimo prostora za eventualno poboljšanje. Krivac za lošiji cable management je dijelom i Coolermasterovo K380 kućište koje ne nudi toliko opcija za uređivanja nereda kao druga kućišta. Razlog tome je i starija generacija kućišta, u čije doba cable management i nije bio toliko raširen pojam.