LG 23MP65HQ i 24MP76HM
IPS i još bolji IPS
Matirani premaz i „kino“ ekran
LG 24MP76HM S 5
HDMI i D-sub: Izostali su napredniji načini spajanja poput DisplayPorta
AH-IPS za šaku kuna
Više informacija
  • Model: LG 23MP65HQ / 24MP76HM
  • Ukupna ocjena: 4,0 / 4,7
  • Performanse: 4 / 5
  • Cijena: 4 / 4
  • Proizvođač: LG
  • Tip: IPS LED / FullHD / isto
  • Dijagonala /rezolucija /omjer stranica: 23” ( 58,42 cm) / 24” (60,42 cm)
  • Statički/dinamički kontrast:: 1000:1 / 5000000:1 / 1000:1 / 10000000:1
  • Snaga osvjetljenja: 250 cd/m2 / isto
  • Kut vidljivosti: 178 / 178 / isto
  • Vrijeme odziva: 5 ms (siva-u-sivu) / isto
  • Priključci: HDMI, VGA, slušalice / 2xHDMI, VGA, slušalice
  • Dodatno: VESA / 2x5 W stereo zvučnici, VESA
  • Dimenzije: 533 x 68 x 326 mm / 540 x 75 x 322 mm