Monitori dolaze sa zakrivljenim ekranima od 34 inča i 3440 x 1440 WQHD rezolucijom.
Philips 34B2U6603CH dolazi s Thunderbolt 4 povezivošću, omogućujući prijenos podataka velikim brzinama i punjenje vanjskih uređaja s napajanjem do 100 W.
S druge strane, Philips 34B2U5600C nudi RJ-45 povezivanje s USB-C tehnologijom koja osigurava brzu i sigurnu mrežnu vezu, dok USB 3.2 omogućuje spajanje s jednim kabelom za video izlaz visoke rezolucije s računala na monitor, uz mogućnost napajanja i punjenja prijenosnog računala izravno s monitora bez dodatnih kabela, s maksimalnom isporukom energije od 100 W.
Još jedna snažna značajka Philips 34B2U6603CH monitora je prilagodljiva pop-up 5MP web kamera.
S ugrađenim 2 x 5 W zvučnicima, ovaj skup značajki čini timski rad na daljinu ugodnijim i manje bučnim iskustvom.