Cooler Masterovo MasterCase Pro 3 modularno kućište postalo dostupno - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Cooler Masterovo MasterCase Pro 3 modularno kućište postalo dostupno

Cooler Masterovo MasterCase Pro 3 modularno kućište postalo dostupno

Cilj novog kućišta je stvoriti kućište koje će dati korisnicima istu mogućnost prilagođavanja kao MasterCase 5, ali za micro-ATX gradnju računala koja postaju sve popularnija.

Cooler Master je predstavio novo kompaktno i malo kućište u MasterCase seriji kućišta. Kao i prethodnici poput Makera 5, tako i MasterCase Pro 3 koristi FreeForm modularni sustav po kojem je poznata serija. Sustav daje korisniku mogućnost prilagođavanja i nadograđivanja kućišta putem zamjenjive estetike, prilagodljivog layouta kojem je poboljšana fleksibilnost, čime dopušta i veće komponente i sustave hlađenja.

mastercase pro 3 1

Kućište je namijenjeno manjim računalima, bez obzira na jake komponente. Navodi se kako je sposoban za ugradnju dviju velikih grafičkih kartica. Hard disk kavezi su zamjenjivi, ostavljajući mjesta još i za ugradnju do pet ventilatora. Samo kućište dolazi s dva predinstalirana ventilatora, jedan na prednjoj i stražnjoj strani. Moguće je maknuti i particijski panel gdje se nalazi napajanje. Pro 3 se hvali svojom kompaktnošću i prenosivošću, zahvaljujući ručki na vrhu kućišta, čime se izbjegava tzv. "medvjeđi zagrljaj" (bear hug).

mastercase pro 3 2

Podržava tako micro-ATX i mini-ITX matične ploče, pet ekspanzijskih slotova, dva 3,5-inčna drive bayova i 2+2 sustav za 2,5-inčne drive bayove. Podržani su i radijatori do 140 mm na stražnjoj strani te do 240 mm na vrhu. Dozvoljeno je napajanje dužine do 200 mm, a CPU cooler do 190 mm. Težina mu iznosi 9,1 kg.

mastercase pro 3 3

Postao je dostupan kod lokalnih prodavatelja u Europi po preporučenoj cijeni od 100 eura (oko 760 kn).

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Vezani sadržaj:

  • Test modernih gaming računala: staro vs. novo

    Najnovije nije i najisplativije

    Može li nam mainstream računalo temeljeno na 3-4 godine starim komponentama i dalje omogućiti odgovarajuće performanse u igrama i drugim aplikacijama? Usporedili smo dva tehnološki različita mainstream računala opremljena starijim i novijim hardverom kako bismo doznali kolika je razlika u performansama, koje je isplativije, a koje ukupno bolji odabir za mainstream igrače.

  • Silverstone Fara 312

    Mainstream manjeg formata

    Moderan dizajn, kompaktne dimenzije i vrlo dobre mogućnosti po pitanju hlađenja glavne su osobine ovog cjenovno pristupačnog mainstream kućišta. Predstavlja dobar odabir za slaganje mainstream računala manjih dimenzija.

  • Be Quiet Light Base 900 FX Black

    Najkonfiguracija zahtijeva i najkućište. Be Quietovo Light Base 900 FX kućište najnovije generacije omogućilo nam je da posložimo trenutno najatraktivnije gamersko računalo od kojeg zastaje dah. Tako da naša superkonfiguracija može ponosno stajati u svakom izlogu ili biti u prvom planu na svakom eventu.

  • Fractal Design Era 2

    Novo ITX doba

    Unaprijeđena verzija Fractalovog Mini ITX kućišta visoke klase donosi osjetno bolje mogućnosti  po pitanju hlađenja i mogućnost ugradnje moćnijih i duljih grafičkih kartica. Estetika ovog kućišta nam se nedvojbeno jako dopala, kao i Fractalova posvećenost detaljima

  • be quiet! Light Base 900 FX

    Spektakularno u svakom pogledu

    Novo be quiet! kućište visoke klase odlikuju gigantske dimenzije i vizualno iznimno atraktivan izgled. Trenutno predstavlja ultimativno gaming kućište za entuzijaste koji žele na pravi način pokazati svoj najnoviji hardver uz hrpu atraktivnog RGB osvjetljenja.

// možda će vas zanimati

Newsletter prijava


Kako izgleda naš posljednji newsletter pogledajte na ovom linku.

Copyright © by: VIDI-TO d.o.o. Sva prava pridržana.