BitFenix službeno objavio Pandora ATX kućište s LCD ekranom

BitFenix službeno objavio Pandora ATX kućište s LCD ekranom

BitFenix je sa svojim predstavljanjem kućišta pomalo iznenadio na Computexu, zahvaljujući LCD logo ekranu i unikatnim izgledom.

Prva verzija "Pandore" predstavljena je na Computexu, a sada je kompanija i službeno objavila Pandoru ATX kućište.

Najavili su dvije drukčije verzije kućišta, standardnu Pandoru ATX i Pandora ATX Core, koja dolazi bez 2,8-inčnog LCD ekrana na prednjoj strani te je stoga i malo jeftiniji.

Pandora Bitfenix kućište rsz

LCD ekran funkcionira na takav način da se ono spaja na matičnu ploču putem internog USB headera i tako omogućava prikazivanje statičke slike koju korisnik izabere, putem drag and drop sustava.

Što se tiče unutrašnjih detalja, podržava ATX, Micro ATX i mini-ITX ploče, tri dual-slot grafičke kartice do 440 mm, a ima mjesta i za instaliranje tri 3,5-inčna hard diska i dva 2,5-inčna SSD-a u Core varijanti. Za razliku od njega standardna verzija pruža četiri mjesta za hard disk i SSD, dok oba ne pružaju mjesta za optički drive, navodi službena stranica

Pandora Bitfenix kućište 3 rsz

Što se tiče hlađenja, na prednjoj strani i vrhu mogu se postaviti radijatori za vodeno hlađenje do 360 mm, dok stražnja strana može prihvatiti jedan 120 mm ventilator. Dolaze s po dva USB 2.0 i 3.0 porta.

Izgrađeni su od željeza, te su dimenzija 203 x 510 x 558 mm. Cijena Core verzije je 119 američkih dolara (oko 845 kn), dok standardne s ekranom 139 dolara (oko 987 kn).

Pandora Bitfenix kućište 4 rsz

Za područje Amerike bit će dostupan oko Božića, dok u Europi vjerojatno početkom sljedeće godine. Našu recenziju BitFenix Neos kućišta možete pročitati ovdje

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Vezani sadržaj:

  • Test modernih gaming računala: staro vs. novo

    Najnovije nije i najisplativije

    Može li nam mainstream računalo temeljeno na 3-4 godine starim komponentama i dalje omogućiti odgovarajuće performanse u igrama i drugim aplikacijama? Usporedili smo dva tehnološki različita mainstream računala opremljena starijim i novijim hardverom kako bismo doznali kolika je razlika u performansama, koje je isplativije, a koje ukupno bolji odabir za mainstream igrače.

  • Silverstone Fara 312

    Mainstream manjeg formata

    Moderan dizajn, kompaktne dimenzije i vrlo dobre mogućnosti po pitanju hlađenja glavne su osobine ovog cjenovno pristupačnog mainstream kućišta. Predstavlja dobar odabir za slaganje mainstream računala manjih dimenzija.

  • Be Quiet Light Base 900 FX Black

    Najkonfiguracija zahtijeva i najkućište. Be Quietovo Light Base 900 FX kućište najnovije generacije omogućilo nam je da posložimo trenutno najatraktivnije gamersko računalo od kojeg zastaje dah. Tako da naša superkonfiguracija može ponosno stajati u svakom izlogu ili biti u prvom planu na svakom eventu.

  • Fractal Design Era 2

    Novo ITX doba

    Unaprijeđena verzija Fractalovog Mini ITX kućišta visoke klase donosi osjetno bolje mogućnosti  po pitanju hlađenja i mogućnost ugradnje moćnijih i duljih grafičkih kartica. Estetika ovog kućišta nam se nedvojbeno jako dopala, kao i Fractalova posvećenost detaljima

  • be quiet! Light Base 900 FX

    Spektakularno u svakom pogledu

    Novo be quiet! kućište visoke klase odlikuju gigantske dimenzije i vizualno iznimno atraktivan izgled. Trenutno predstavlja ultimativno gaming kućište za entuzijaste koji žele na pravi način pokazati svoj najnoviji hardver uz hrpu atraktivnog RGB osvjetljenja.

// možda će vas zanimati

Newsletter prijava


Kako izgleda naš posljednji newsletter pogledajte na ovom linku.

Copyright © by: VIDI-TO d.o.o. Sva prava pridržana.