Dell je također jedini koji je stigao s drugačijim stalkom: umjesto standardne baze, cijeli je uređaj naslonjen na stol i stalak mu straga služi kao potpora, pa su mogućnosti namještanja ograničene i uvijek je blago nagnut prema natrag.
Slično kao Acerov model, vrlo dobar IPS ekran sakriven je ispod glossy stakla s ne baš tankim rubovima ekrana. Ispod samog ekranskog dijela smjestili su se stereo zvučnici ispod stilizirane maske koja odmah daje do znanja koja je namjena tog dijela računala. Dvije najjače stavke kod Inspiron AIO-a su već spomenuti FullHD ekran odličnih kutova gledanja i prikaza te tipkovnica, koja je među boljima na testu. Prave velike tipke dugog hoda s odličnim feedbackom te malom zamjerkom na mali enter.
OPTIČKI ČITAČ Kod slaganja All in One računala i dalje su prisutne DVD/RW jedinice.
Glomazni plastični miš ne ostavlja ni približno tako dobar dojam, ali nema ni nekih velikih zamjerki prilikom korištenja. Prije nego što zaronimo u hardverske specifikacije, treba spomenuti kako je audio doživljaj iz spomenutih zvučnika prilično kvalitetan i više nego dovoljne glasnoće, naravno ne na hi-fi razini. Inspiron All in One definitivno bismo smjestili u office kategoriju, hardverski ga pokreće mobilni procesor Core i5-7200U s dvije jezgre i četiri threada. Računalo ima 8 GB radne memorije i terabajtni hard disk.
MEĐU BOLJIMA Kako dobrom office stroju i priliči, Dell je isporučio kvalitetnu bežičnu tipkovnicu koja malo odskače od konkurencije.
Trebate li uredsko računalo za Microsoftov Office paket i/ili slično zahtjevne aplikacije ili kućno računalo za multimediju, surfanje i lagane zadatke, Dell će odlično ispuniti taj zadatak. Trebate li, s druge strane, ozbiljniji radni stroj, Inspiron serija ima jačih modela, pri čemu bismo preporučili da pogledate modele sa SSD-om i barem četverojezgrenim procesorom. Kod ovog modela pohvaljujemo što je dio sučelja (USB 3.0, čitač kartica i slušalice) smješten sa strane, a ostatak je i kod njega iza.